Čia galite pamatyti mūsų žirgus.

Tanneke- fryzų veislės dama, Raudonų vakarų pradžia, atvykusi iš Olandijos. Didinga ir atimanti žadą. Spinduliuojanti ramybę, išmintį ir pagarbą. Tannekė dažniausia fotosesijų puošmena ir ramybės žygių miškuose kompanjonė.


Confetti Star - Lietuvos jojamų veislės atstovas. Begalo ramus, stabilus, saugus, jaučiantis neišmatuojamą atsakomybę už savo raitelį. Confetti- žirgas tęsiantis savo sportinę karjerą ir varžybinėje aikštėje atiduodantis visą save. Atsakingas, neišsemiamos kantrybės mokytojas atleidžiantis visas, savo raitelių klaidas.


West Garden S - Lietuvos jojamasis. Mažiausias Raudonų vakarų šeimos narys- tikras mūsų didelės šeimos griausmas. Vaikiško meilumo, žaismingumo ir dailumo kupinas žirgelis. Gardenukas dar ne vienus metus gyvens ir džiaugsis nerūpestinga vaikyste, bei primins visiems, kad visuomet reikia atrasti laiko išdaigoms.


Laura - Žemaitukų veislės veteranė jau sulaukusi 22-iejų metų. Nedidelio ūgio, bet neaprėpiamos vidinės jėgos kupinas žirgas. Laura mieliau trauks vėžimą, nei dirbs jojimo aikštėje, tačiau nerūpestingi pasivaikščiojimai gamtoje jos nutylėtas hobis.


  Lolly - Hanoverio veislės dama, atvykusi iš Vokietijos. Begalo grakšti, elegantiškus judesius turinti būtybė. Labai jautri, atsargi ir pasižyminti stipriu žmonių atsirinkimu. Lolly kantri, bet griežta mokytoja varžybinėje aikštėje savo mokiniams neatleidžianti klaidų. Tai žirgas reikalaujantis maksimalių žmogaus pastangų.


West Point S - Trakėnų veislės atstovas turintis išskirtinę spalvą. Visada susikaupęs tyrinėtojas, meilumu papirkęs jau ne vieną mūsų lankytoją. Pointas tikras analitikas, visai neseniai pradėjęs mokintis jojimo meno. Analizuojantis kiekvieną detalę pasitiki kol kas tik vienu- žmogumi, kuris jį moko.Tina - Lietuviškos, žemaitukų veislės kumelaitė. Jai tik 5-eri metai ir ji visai neseniai pradėjo savo sportinę karjerą. Be galo imli, greito būdo ir užsispyrusio charakterio žemaitukė, jau pirmą kartą dalyvavo varžybose ir parodė puikius rezultatus. Tina šiuo metu laukiasi, o kumeliukas turėtų gimti 2018-tų kovą.


Turbo - Asiliukas, kuris nepakenčia nesvetingumo. Jei jau atvykai, turėk ką nors kišenėje, kitaip teks dengtis ausis nuo garsaus asiliško žviegesio :)) Turbo mūsų ūkyje puošia fotosesijas.
0
Raudoni vakarai - vieta, kur renkasi geri žmonės.

 .